ЧЕМПІОН СВІТУ-2021 – ЮРІЙ ЗАХАРЄЄВ ОТРИМУЄ СЕРТИФІКАТ НА КВАРТИРУ У КИЄВІ

Завдяки підтримці Віталія Кличка, Кирила Шевченка та Андрія Стріхарського, чемпіон світу-2021 року Юрій Захарєєв отримує сертифікат на двокімнатну квартиру в Києві.

Кілька місяців тому мер столиці Віталій Кличко привітав киянина Дмитра Баблюка зі срібною медаллю чемпіонату Європи з боксу серед молоді, а також нашого юного чемпіона світу серед чоловіків – Юрія Захарєєва, уродженця Білгорода-Дністровського Одеської області.

Віталій Володимирович зустрівся з чемпіонами та їх тренерами в мерії, у себе в кабінеті.

Поспілкувався з хлопцями, поділився досвідом, розповів як йому вдалося досягти успіхів в боксі та у житті.
Дав поради та настанови, аби наші чемпіони змогли досягнути ще більших висот.

Зустріч тривала близько години, разом дивилися й фінальний бій Юрія в Белграді. Поговорили про проблеми українського боксу, яких на сьогоднішній день є багато. Про те, що відбувається у світовому боксі, як винагороджують спортсменів.

Після цього федерація Одеської області попросила Віталія Кличка допомогти з житлом у Києві для нашого чемпіона світу через те, що той часто проводить збори в Кончі-Заспі.

Мер сказав, що подумає, як це зробити й поговорить із меценатами, київськими бізнесменами. Він попросив президента федерації боксу міста Києва – Кирила Шевченка теж долучитися до вирішення цього питання.

І ось, кілька місяців потому, завдяки мерові нашого міста проблему владнали!

Спільними зусиллями міського голови – Віталія Кличка, бізнесмена -забудовника Андрія Стрихарського (компанія Status Group) та президента Київської федерації боксу – Кирила Шевченка.
Кожен із цих людей зробив усе можливе аби Юрій Захареєв став щасливим власником квартири в Києві🔑

Щирі вітання!🤝

https://champion.com.ua/boxing/2022/02/12/895333/klychko-dopomih-19-richnomu-chempionu-svitu