МАРОДЕРИ З БУВШОГО КЕРІВНИЦТВА ФБУ ПЕРЕЙШЛИ ВСІ ЧЕРВОНІ МЕЖІ

Мразі-мародери з бувшого керівництва ФБУ перейшли всі червоні межі ❗️

Відбулася подія за межами будь-яких людських розумінь про честь і совість, про людяність і достойність. 

Дмитро Олегович Шерембей — громадський діяч, правозахисник. Голова Координаційної ради БО «100% життя», заступник голови Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – розповів нам цю надганебнішу історію, котра сталася 20.03.2022 року. 

БО «100% життя» доставило в Україну 6000 бронежилетів для захисту медичного персоналу, лікарів, водіїв “швидких” та всіх, хто потребує особистого захисту в цей небезпечний час! Під час розподілення бронежилетів на склад фонду прибули 3 особи, а саме – КОЛИШНІЙ!!!! – Голова контрольно-дисциплінарної комісії ФБУ Юрій Андрійчук і його колеги Тетяна Лебедєва та Петро Романов. Ці особи безсоромно почали позувати на фоні складу, брати в руки бронежилети та знімати репортаж про передачу теробороні Києва 200 одиниць бронежилетів. На питання Дмитра Шерембея – що саме діється, почали бубніти щось про передачу 200 одиниць бронежилетів. Дмитро Шерембей застеріг, що наразі якщо даний репортаж з’явиться в пресі, цьому факту буде наданий відповідний розголос. 

Ви тільки вчитайтеся в цю статтю!!!!

Це не просто брехня, чи піар на крові, даний факт може трактуватися як МАРОДЕРСТВО, адже напевно і гроші на ці бронежилети були вкрадені. Це не ганьба Боксу чи Спорту України, це злочин,  котрий має отримати належну відповідь. 

Бувше керівництво Федерації Боксу України на чолі з Продивусом Володимиром Степановичем та його колегами, що і раніше впроваджували сепаратиські настрої, мають бути викоренені до останньої мразоти, щоб і сліду не залишилося ані в Україні, ані в Українському спорті. Нове керівництво Федерації боксу України на чолі з президентом Кирилом Валерійовичем Шевченко звернеться у відповідні органи і відповідати прийдеться за ЗАКОНОМ ВІЙСЬКОВОГО ЧАСУ. 

В той час як нове керівництво ФБУ, регіональні Федерації  Боксу та боксери взялись до зброї і захищають нашу країну, ці тилові пацюки продовжують жити СХЕМАМИ, БРЕХНЕЮ та МАРОДЕРСТВОМ!

Посилання на цю статтю  ⤵️⤵️⤵️

https://fbu.org.ua/news/federation_news/2659.html