ФРОНЧ ЗРОБИВ ПРОГНОЗ НА РЕВАНШ УСІК-ДЖОШУА

Явний аутсайдер”: Фроч зробив прогноз на реванш Усік – Джошуа🥊

Карл Фроч наголосив на становленні українського спортсмена. Чемпіон світу за версіями WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександр Усик проведе другий поєдинок проти Ентоні Джошуа. Колишній чемпіон другої середньої ваги Карл Фроч поділився думкою про результат поєдинку. За словами британського спортсмена, українець має гарне резюме, що починається з аматорів.

«Подивіться на резюме Усика в аматорах. Подивіться, що він зробив у аматорському боксі, а потім Олександр став непереможним професіоналом у важкій вазі. Це дивізіон на той час був справді складним. безперечним і непереможеним чемпіоном цієї вагової категорії.

Потім він перейшов у суперважкий дивізіон і бореться з Дереком Чісорою. Я вважаю, що Усік провів той бій на першій чи другій передачі. Він дуже розумно провів той поєдинок, дозволивши людям думати, що є важкоатлетом і недостатньо хороший, щоб боротися з таким бійцем, як Джошуа».

Фроч вважає, що український боксер не показав весь свій потенціал, а Ентоні Джошуа не зможе чинити опір українцю👊🏼

Нагадаємо, реванш Усік – Джошуа відбудеться 20 серпня у Джідді (Саудівська Аравія) на арені Super Dome.

У першому поєдинку, який відбувся у вересні 2021 року, українець переміг британця одноголосним рішенням суддів, завоювавши чемпіонські пояси.