МИ ПІДТРИМУЄМО ЗМІНИ У КЕРІВНИЦТВІ ФБУ

22 лютого 2022 року на позачерговій конференції федерації боксу України, одноголосно, 19 регіональними федераціями було обрано новим президентом ФБУ – Шевченко Кирила Валерійовича.

Зміни в керівництві, в установленим законом порядку були надані в Міністерство юстиції України та зареєстровані у відповідних реєстрах. Також, згодом з новообраним президентом ФБУ –

Шевченко Кирило Валерійовичем були підписані відповідні договори з Міністерством молоді та спорту, а також з Національним Комітетом.

У медійно-інформаційному просторі продовжують з’являтися суперечливі статті з приводу керівництва федерації боксу України та все вищесказане це спростовує, так як все відбувалося за законом.

Київська міська організація федерації боксу України підтримує діючого та легітимного президента федерації бокса України – Шевченко Кирила Валерійовича.

Президент КМО ФБУ – Негода Олександр Володимирович.